APLIKÁCIE A HRY

Perfect FlashLight – perfektná baterka ktorá Vás dostane

Poznáte to, občas sa prehrabávate obsahom v obchode, a náhodou narazíte na aplikáciu, o ktorej ste dovtedy nepočuli, no svojou kvalitou Vás presvedčí natoľko, že bez váhania nahradí Vaše staré aplikácie, na ktoré ste doteraz nedali dopustiť… Toto je aj prípad aplikácie, ktorú by som Vám rád predstavil.

Perfect FlashLight nie je len obyčajná baterka. Obsahuje niekoľko skvelých funkcií:

svietidlo, ktoré funguje aj pri zamknutej obrazovke

stroboskop s možnosťou zvoliť si rýchlosť blikania v 9-tich úrovniach

SOS mód

kompas

morzeovka. Táto funkcia ma dostala úplne najviac. Jednoducho napíšete text, a aplikácia ho pomocou prisvetlovacej LED diódy „vybliká“. A k tomu ponúka aj spätný preklad z morzeovky do textovej podoby. Nasmerujete kameru na zdroj svetelného signálu a aplikácia sa postará o jeho preklad. Táto funkcia je však súčasťou prémiového obsahu, a za jeho odomknutie sa platí jednorázový poplatok 0,99 EURO.

Zdarma a bez otravných reklám

V nastaveniach si naviac môžete jednoducho zvoliť aj farbu aplikácie, povoliť či zakázať beh pod zámkom displeja, či vypnúť zvuky aplikácie. Počas nášho testovania sme nezaznamenali jediný problém. Všetko funguje úplne perfektne, bez problémov, a aplikáciu môžeme len odporúčať.

Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré veľmi názorne demonštruje všetky vlastnosti a funkcie tejto aplikácie.

Za aplikáciou stojí vývojárske štúdio Perfect Thumb , ktoré pre platformu Windows phone ponúka niekoľko ďalších zaujímavých aplikácií. Perfect FlashLight si môžete stiahnuť ZDARMA a bez otravných reklám. Pre stiahnutie kliknite sem, alebo naskenujte QR kód zo začiatku článku. Prajeme príjemné používanie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close