SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Paypal ruší aktuálnu aplikáciu pre Windows k 30. júnu

Spoločnosť Paypal včera prostredníctvom svojej oficiálnej stránky oznámila používateľom Windows Phone zariadení, že nebudú môcť naďalej používať aktuálnu verziu aplikácie na svojich telefónoch s platnosťou od 6. júla.

Pre Windows Phone používateľov príde k ukončeniu funkčnosti aktuálnej Paypal aplikácie k 30. júnu. Avšak, Windows Phone používatelia budú mať naďalej prístup cez naše webové rozhranie prispôsobené pre prehliadače Internet Explorer a Microsoft Edge. Outlook.com používatelia naďalej budu môcť používať doplnok Paypal na posielanie peňazí priamo z ich e-mailového účtu.

Táto správa prichádza spolu s vypustením nových verzií aplikácie pre Android a iOS zariadenia a pevne veríme, že čoskoro dorazí aj pre Windows Používateľov, vzhľadom na to že ako sa vo vyhlásení píše tak Windowsáci prichádzajú len prístup do svojich účtov zo súčasnej verzie aplikácie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close