SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Čína opäť raz ukazuje prečo je tak lákavá! Značkovú 128GB kartu Kodak ponúka za menej ako 16€

Nedostatok úložného priestoru je problémom viacerých zariadení, vrátane fotoaparátov či smartfónov. S týmto problémom sa čoraz viac stretávajú aj majitelia vlajkových lodí, ktorí disponujú úložným priestorom 64GB či 128GB, prípadne viac. Dôvod je jednoduchý – fotografie a 4K videá v kombinácií s aplikáciami a hrami je priam „smrteľná“ kombinácia. A práve preto vám dávame do pozornosti 128GB SD kartu od spoločnosti KODAK.

128GB karta Kodak. PS: nezabudni na kupón „GB-CN24FIR“

128GB SD karta KODAK

Karta od spoločnosti KODAK, ktorú Vám dávame do pozornosti okrem úložného priestoru, ktorého má na rozdávanie ponúka aj vysoké prenosové rýchlosť.  Konkrétne rýchlosť čítania dát je až do 100MB/s a rýchlosť zápisu 80MB/s. Inými slovami karta je vhodná aj pre náročnejšieho používateľa, ktorý svoj smartfón aktívne využíva na natáčanie 4K videí.

pamatova karta kodak 128GB
Zdroj: produktová fotografia

Pamäťová karta je zároveň odolná voči vode a je kompatibilná so všetkými zariadeniami podporujúcich Micro SD pamäťové karty – smartfóny, drony, fotoaparáty a ďalšie. PS: čerešničkou na torte je cena, ktorá je aktuálne nastavená na úroveň menej ako 16€, namiesto 26€ za podmienky využitia zľavového kupónu „GB-CN24FIR“.

 
Pozn. redakcie: kupón je platný ku dňu publikovania článku alebo do jeho vyčerpania. V prípade, ak kupón nie je možné využiť, tak bol už vyčerpaný inými používateľmi.
 

Zdroj: vlastný, produktové fotografie, GearBest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close