SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Paint 3D mieri aj na Windows 10 Mobile zariadenia

Tento týždeň Microsoft počas Windows 10 eventu oznámil update aplikácie Paint, resp. Maľovanie ktorá by prináša 3D prostredie. Momentálne aplikácie je aj dostupná vo Windows Store pre členov programu Windows Insider.

Čo sa týka však mobilnej platformy tak o nej nepadla žiadna zmienka, teda až doteraz. Dona Sarkar, hlava programu Windows Insider odpovedala na sociálnej sieti Twitter na otázku jedného z fanúšikov tejto platformy pýtajúceho sa na dostupnosť aplikácie aj pre smartfóny slovami:

(„ešte nie, je stále v alpha móde“)

Pravdepodobne sa bude jednať o podobnú situáciu ako to bolo pri prestavovaní aplikácie Skype UWP, ktorá bola dostupná najskôr pre PC zariadenia a s niekoľkomesačným oneskorením sa dostala aj na mobilnú platformu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close