APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo​​Xbox

PAC-MAN Championship Edition 2: Zahrajte si túto hru zadarmo a to ako na konzole, tak aj na PC

Zaspomínajte si nostalgickú hru, ktorú mnohí z nás hrali ako deti

Mnohí z nás si určite spomenú na hru PAC-MAN, ktorá bola populárnou hlavne v 90-rokoch. Hra sa dočkala medzičasom viacerých prevedení a sprístupnená bola na viacero platforiem. Spoločnosť BANDAI NAMCO Entertainment Inc., ktorá stojí za touto hrou, oznámila, že sprístupňuje hru PAC-MAN Championship Edition 2 zadarmo naprieč viacerými platformami.

„Našou víziou je nasledovať naše sloganové slovo za slovom  – „viac zábavy pre všetkých.“ Snažíme sa poskytovať zábavu, ktorú si môžu všetci vychutnať v nádeji, že hráčom videohier môžeme v tomto ťažkom období priniesť úsmev a smiech.“ píše spoločnosť na svojich stránkach.

Spoločnosť ďalej píše, hra bude dostupná bezplatne od 24. apríla (teda od včerajšieho dňa) do 10. mája. Záujemcovia si ju budú môcť stiahnuť pre platformy Play Station, Xbox One a PC (cez Steam). Hru si môžete stiahnuť prostredníctvom odkazov nižšie.

PlayStation®4:  PAC-MAN Championship Edition 2 for PlayStation 4 players
Xbox One:  PAC-MAN Championship Edition 2 for Xbox One players
STEAM®:  PAC-MAN Championship Edition 2 for PC players

Mimochodom, ušetriť tak môžete približne 15€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close