APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsZariadenia

Outlook a Kalendár vyzerajú na HoloLense úžasne

Možnosti zmiešanej reality sú takmer neobmedzené. Dokazuje to práve napríklad HoloLens. Microsoft už dokonca našiel aj komerčné využitie pre toto zariadenie. Len včera vypustil aktualizáciu na Outlook a Kalendár, ku ktorým pridáva podporu na HoloLens.

outlook hololens

Užívatelia budú môcť umiestniť svoj kalendár alebo emaily na hociktorú stenu, čo im umožní prehľad nad svojimi udalosťami a vysokú mieru prispôsobiteľnosti individuálnym potrebám. Aplikácie si môžete potom, samozrejme, rôzne upravovať. Možnosti sú naozaj neobmedzené.

Takéto veľké zmeny a technologický posun nám umožňuje hlavne UWP, čo umožňuje jednoduché ovládanie Windows 10 aplikácii na všetkých vašich zariadeniach.

Na videu nižšie sa môžete pozrieť ako reálne vyzerá ovládanie aplikácii na HoloLens:

HoloLens je zatiaľ dostupný len vo vývojárskej edícii, ale keby ste mali o neho záujem, tak vašou jedinou šancou je zohnať ho TU.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close