Spravodajstvo

Sú štýlové, odolné voči vode a hlavne dostupné pre masy. To sú chytré hodinky OUKITEL W1

Inteligentné hodinky sa postupne stávajú povinnou výbavou každého moderného človeka a tento trend určite bude aj naďalej na vzostupe.

Dnes sme si preto pre teba pripravili akciu, ktorej nepovieš nie – OUKITEL W1, ktoré vďaka exkluzívnemu kupónu „SP2961“ môžeš získať za 25,99€ namiesto 38,05€! Poďme sa však pozrieť na samotné hodinky čo ponúkajú .

Chytré hodinky OUKITEL W1

Tak ako u každých iných chytrých hodiniek dominantným prvkom je displej, ktorý v tomto príde netvorí LCD panel, ale OLED s veľkosťou 0,95“, ktorý je zabalený v kovom tele s remienkom z umelej kože.  

Z hľadiska funkcionalít tieto  hodinky nie sú žiadnym „béčkom“, ponúkajú totiž funkcionality meranie tepu, kyslíka v krvi, krokov, notifikácie z aplikácií, monitoring spánku, budík, pripomienkovač, kalendár a športových aktivít pričom čerešničkou na torte je, že sú odolné voči vode (IP67).

Zdroj: produktová fotografia

Medzi ďalšie funkcie, ktoré hodinky ponúkajú patrí napríklad možnosť spúšte odfotografovania na smartfóne, sledovanie informácií o hovoroch, a ďalšie. Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS. Ak ťa zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni aktivovať kupón, ktorý je potrebné vložiť v rámci košíka.

Zdroj: vlastný

Chytré hodinky OUKITEL W1

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Hľadáš kvalitné, no zároveň lacné slúchadlá? Tieto kúsky od známeho JBL ťa určite nesklamú

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close