SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tento smartfón ťa prekvapí svojim „bezrámčekovým“ dizajnom a skvelou cenou. PS: limitovaná ponuka končí už o niekoľko hodín

Dobre vybavený smartfón s dizajnom ako iPhone X, s displejom v pomere strán 21:9, nemusí byť skutočne veľmi drahý. Príkladom je aj taký OUKITEL U18, ktorý svojim prevedením zaujme už na prvý pohľad. Napriek silnému 8-jadrovému procesoru, 4000 mAh batérii či 16 Mpx fotoaparátu, je cena smartfónu nižšia ako 154 €.

Produktová fotografia

Tento cenovo dostupný a dobre vybavený smartfón môžeš získať na tomto odkaze

OUKITEL U18 je vybavený veľkým 5,85″ displejom s pomerom strán 21:9, ktorý prináša skvelý užívateľský zážitok. Samotný displej disponuje rozlíšením 1512×720 pixelov, ktoré úplne postačuje na každodenné používanie. Pridaným atribútom tohto smartfónu je ergonomický a takmer bezrámčekový dizaj, čo pôsobí veľmi futuristicky. Tento model je jednoducho zameraný na praktickosť a časy hrubých rámčekov sú preč. Veľmi zaujímavým prvkom je aj výrez obrazovky na hornej časti, kde nájdeme senzor okolitého jasu, reproduktor a 13 Mpx selfies fotoaparát. 

OUKITEL U18 ponúka zaujímavý dizajn a dobrú výbavu  

Na zadnej strane nájdeme 16 Mpx a 5 Mpx fotoaparát. Duálna sústava tak umožňuje vytvárať kvalitnejšie zábery aj napriek nižšej cene. OUKITEL U18 ponúka zaujímavé foto režimy ako skrášlenie tváre, panoráma, HDR a samozrejme nechýba funkcia automatického zaostrovania. Pod fotoaparátom ešte nájdeme rýchly senzor odtlačku prsta. Veľkým plusom smartfónu je prítomnosť USB C konektora, ktorý je možné využiť aj na počúvanie hudby prostredníctvom v balení pridaného adaptéra USB-C na 3,5 mm jack. 

Produktová fotografia

Srdcom smartfónu je 8-jadrový procesor MTK6570T s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko. Kombinácia hardvéru je úplne dostatočná na každodenný chod aplikácií, takže sa nemusíš obávať, že by Ťa smartfón v niečom obmedzoval. Veľmi pozitívnym parametrom je aj 4000 mAh batéria, ktorá sa postará o dvoj až trojdňovú výdrž na jedno nabitie. OUKITEL U18 je vybavený podporou LTE siete, slotom pre pamäťovú kartu a nechýba ani podpora pre dve SIM karty. Smartfón beží na čistom Androide 7 Nougat

Ak Ťa OUKITEL U18 zaujal a túžiš po dobre vyzerajúcom, dobre vybavenom a zároveň nie príliš drahom smartfóne, tak môžeš využiť aktuálnu zľavu, kedy môžeš OUKITEL U18 získať za cenu z pôvodných 239,51 € len za 153,54€. Myslí však na to, že ponuka je časovo obmedzená. 

Tento cenovo dostupný a dobre vybavený smartfón môžeš získať na tomto odkaze

Úvodný obrázok: Youtube – Geeky Stuff

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Pracovné ponuky