Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Otravuje vás reklama v Xiaomi telefónoch? Už čoskoro jej bude menej

Ešte v druhej polovici minulého roka sa vzniesla na spoločnosť Xiaomi kritika v spojitosti s nadstavbou MIUI 10 a zvýšenou frekvenciou reklám, ktoré začali používateľov obťažovať. Spoločnosť Xiaomi, v tom čase nepriamo povedala, že dôjde k jej redukcii.

Dôvodom prečo spoločnosť Xiaomi vkladá do svojich smartfónov je ich politika, ktorá prináša osoh aj nám používateľom – lacné smartfóny. Spoločnosť tak naháňa príjem z iných kanálov ako aj hardware, a jedným z nich je reklama.

Xiaomi pracuje na redukcii reklamy

Portál Gizmochina.com prišiel s reportom, v ktorom píše, že používatelia Xiaomi smartfónov sa čoskoro dočkajú redukcie reklamy. CEO spoločnosti Lei Jun to povedal už dávnejšie, že spoločnosť už čoskoro odstráni nevhodné reklamy, ktoré kazia zážitok z používania smartfónu. Teraz, generálny manažér Internetových vecí spoločnosti hovorí, že reklama v MIUI nadstavbe bude zredukovaná.

Spoločnosť plánuje zmeniť algoritmus zobrazovania reklamy a to tak, aby sa zmenilo jej množstvo a zároveň používatelia dostávali lepšie cielenú reklamu, podľa ich záujmov. Toto oznámenie prišlo potom ako spoločnosť oznámila ich finančné výsledky za prvý kvartál. Len pre zaujímavosť, reklamy a internetové služby tvorili v prvom kvartáli na príjme spoločnosti Xiaomi 9,7%, čo predstavuje pri medziročnom porovnávaní navýšenie tržieb o 0,6%.

Mimochodom, ak by ste nechceli čakať na zredukovanie reklamy spoločnosťou Xiaomi, tak si pozrite návod, ktorý sme Vám priniesli dávnejšie. V rámci sme pre vás pripravili krok za krokom ako ich zredukovať.

Zdroj: via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close