APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Najoblúbenejšia testovacia appka AnTuTu dostupná už aj na Windows 10 Mobile

Na windows telefóny prichádza najväčší hráč v oblasti testovania zariadení. Už teraz môžete stahovať beta verziu aplikácie AnTuTu, ktorá už je dlho najoblúbenejšou aplikáciou vo svojej oblasti na iOS a Android.

Úplne nová appka vám prináša aj možnosť 3D testingu na vašom zariadení, ktorá vám ho teda poriadne vyžmýka a vytestuje.

Aplikácia po novom taktiež ponúka nové možnosti testovania UX prvkov (User eXperience)

Vývojári taktiež pridali novú, lepšiu verziu testovania vášho procesora, kde vás program ohodnotí na škále a následne si môžete svoje zariadenie porovnať s ostatnými zariadeniami. Aj z iných platforiem, ako sú Android alebo iOS.

To znamená, že majitelia novej Lumie 950XL si budú môcť svoje zariadenie otestovať napr. s takým novým iPhonom 6 a aj keď ho nepredbehnú, aspoň budú vedieť, ako na tom stoja. Čo sa týka zase pomeru ceny-vykon, tak je nutné povedať, že tu nikdy iPhone zas nepredbehne žiadnu Lumiu 🙂

3DBench pre tých najnáročnejších

3D testing je zvlášť aplikáciou, ktorá naozaj dopodrobna otestuje tie najnáročnejšie 64-bitové procesory. Vývojári museli dočasne 3d testing zvlášť vyňať z AnTuTu, keďže ľudia, ktorí nechceli mať túto možnosť nainštalovanú, tak sa im pri automatickej aktualizácii inštalovala aj táto možnosť. Toto by malo byť čoskoro odstránené, ale dovtedy si musíte 3DBench stiahnuť zvlášť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close