APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Otestujte si svoj počítač či zvládne virtuálnu realitu | APLIKÁCIE

Už to budú takmer dva roky odkedy boli predstavené prvé VR Headsety ako Oculus Rift a HTC Vive. Odvtedy na trh sa dostalo viacero obdobných produktov, napríklad Lenovo predstavilo začiatkom roka svoj vlastný VR Headset pre Windows 10. Avšak stále sa cenovo pohybujú relatívne vysoko. Bavíme sa o cenách okolo 400 až 1000€. Na druhej strane keď cenovú politiku porovnáme s minulosťou sú tam vidieť badateľné zmeny. V každom prípade VR Headsety sú dnes dostupnejšie a pravdepodobne do budúcna ich cena bude klesať.

Odporúčané špecifikácie pre VR Headset

Odporúčané špecifikácie pre VR Headset sa môžu čiastočne líšiť v závislosti od konkrétne headsetu. Vo všeobecnosti však platí, že staršie počítače si moc neškrtnú. Mnohým PC používateľom samotné špecifikácie ani až tak veľa nepovedia. Jednoducho ľudia sú čoraz viac len „konzumentmi“ ako odborníkmi. A preto vám dávame do pozornosti celkom zaujímavú aplikáciu v dostupnú v rámci Microsoft Obchodu – Windows Mixed Reality PC Check, prostredníctvom ktorej v priebehu niekoľkých sekúnd zistíte kde má váš počítač ešte medzery.

Windows Mixed Reality PC Check
Windows Mixed Reality PC Check
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Code needed

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close