Spravodajstvo

Orange rozširuje 4G sieť o ďalšie mestá

4G internet - Orange
4G internet – Orange

Spoločnosť Orange pár dni dozadu prostredníctvom tlačovej správy informovala, že rozširuje dostupnosť 4G siete o ďalšie mestá. Konkrétne od minulého týždňa chytíte 4G už aj v Dunajskej Strede, Lučenci a Michalovciach, vďaka čomu môžu zákazníci Orange-u surfovať rýchlosťou až 150 Mbit/s a odosielať súbory rýchlosťou 50 Mbit/s. Celkovo Orange už pokrýva 32 % populácie na Slovenska.

Čo sa týka pokrytia 3G siete tak Orange v súčasnosti pokrýva už 91,1 % populácie (138 miest a 1392 obcí), vďaka čomu títo zákazníci môžu sťahovať dáta rýchlosťou 42,2 Mbit/s v mestách prostredníctvom technológie UMTS 900, v obciach si musia vystačiť „len“ s rýchlosťou 21 Mbit/S.

Zdroj: tlačová správa Orange z dňa 6.5.2015

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close