fbpx
SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Oppo v najnovšom promo videu odhalilo nočný režim fotoaparátu nadchádzajúcej vlajkovej lode. Kvalita vám doslova vyrazí dych

O novinke s názvom Oppo Reno od čínskej spoločnosti Oppo sme vás informovali len pred niekoľkými dňami. Vtedy predstavené informácie poukazovali na zaujímavé riešenie predného selfie fotoaparátu, ktoré bude vo svete smartfónov úplným unikátom. Najnovšie promo video od samotného výrobcu ale poukazuje na ďalšiu zaujímavú vlastnosť budúceho vlajkonosiča a tým je špeciálny nočný režim fotoaparátu. Ak sa kvalita natáčania ukáže aj v praxi, môžeme hovoriť o novom kráľovi trónu v rámci nočných fotografií a videí.

Ultra Clear Night View

Nové reklamné videá poukazujú na nočný režim s názvom Ultra Clear Night View, ktorý bude debutovať v smartfóne Oppo Reno. Obe reklamné videá sú údajne nasnímané práve spomínaným smartfónom a jeho zadnou kamerou. Či je tomu naozaj tak, necháme len na vás.

Druhé promo video:

V reklamných videách by sme mali zachytiť úchvatnú kvalitu nie len nočného režimu pre fotografovanie, ale aj kvalitu nočného režimu pre natáčanie videa, čo je naozajstný unikát vo svete smartfónov. Samozrejme, na úplne zhodnotenie kvality fotoaparátu si ale budeme musieť počkať minimálne do predstavenia zariadenia, ktoré sa bude konať už 24. apríla v švajčiarskom Zurichu. 

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok ()

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close