fbpx
SpravodajstvoZariadenia

OPPO plánuje už čoskoro predstaviť smartfón Reno Ace s podporou najrýchlejšieho nabíjania na svete

OPPO ohlasuje, že v októbri bude predstavený smartfón Reno Ace s podporou rýchleho nabíjania SuperVOOC do 65W. Bude tak najrýchlejšie nabijajúcim sa smartfónom na svete.

Čínsky výrobca smartfónov, spoločnosť Oppo, prostredníctvom sociálnej siete Weibo ohlásila, že v októbri bude predstavený nový smartfón Reno Ace.

Oppo Reno Ace

Smartfón Oppo Reno Ace však nebude hocijakým smartfónom. S veľkou pravdepodobnosťou mu prischne na nejakú dobu prívlastok najrýchlejšie nabíjajúci sa smartfón na svete ”.  Dôvodom je podpora rýchleho nabíjania do 65W (SuperVOOC). Na tému upozorňuje Ice Universe prostredníctvom sociálnej siete Twitter, ktorý zdieľal status spoločnosti.

Portál mspoweruser.com  ďalej píše, že zariadenie by malo byť vybavené procesorom Qualcomm Snapdragon 855+. Zároveň spomína, že displej bude pravdepodobne podporovať zobrazovaciu frekvenciu 90Hz (pozn. redakcie: rovnakú zobrazovaciu frekvenciu podporuje napríklad aj OnePlus 7 Pro).

Čo sa týka ďalších špecifikácií, tak sa ešte špekuluje, že zariadenie naskočí na trend “pop-up” kamier.

Reno Ace bude súčasťou produktovej línie zariadení Oppo Reno, Reno 10X Zoom, Reno Z, Reno 2, Reno 2Z a Reno 2F.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close