TECHNOLÓGIE

Nové služby 4ky už využíva viac ako 25000 zákazníkov

Po necelých dvoch týždňoch od spustenia nových služieb štvrtého mobilného operátora využíva jeho služby na území celého Slovenska už viac ako 25-tisíc zákazníkov. Túto hranicu pokorila 4ka v piatok večer. Zatiaľ najviac boduje medzi východniarmi. Prinášame prvé zaujímavé čísla z kuchyne 4ky.

4ka

Aj keď najvyšší počet SIM kariet novej služby Moja 4ka si zakúpili zákazníci na pobočke bratislavskej „hlavnej pošty“, v predaji jednoznačne vedie východ krajiny. Najviac zákazníkov získal slovenský mobilný operátor v Prešovskom (16% predaja) a v Košickom samosprávnom kraji (15%). Po bratislavskej pošte číslo 1 najviac zákazníkov prišlo do pobočky na ulici Andreja Kmeťa v Martine a na „Veľkú poštu“ v Prešove. Päticu dopĺňajú Michalovce a Humenné.

„Aj keď v niektorých regiónoch sme silnejší, mapy predaja ukazujú, že ľudia na celom Slovensku si vedia jasne spočítať, kto má bezkonkurenčne najatraktívnejšiu ponuku na trhu. Naši zákazníci nepotrebujú žiadne benefity ani bonusy na to, aby si znižovali ceny a výhodne telefonovali, SMSkovali alebo dátovali,“ hovorí riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb SWAN, a.s., Peter Helexa. 

Bez ohľadu na výsledky predaja, štvrtý mobilný operátor hlási ďalšie rozšírenie svojej 4G siete, ktorá umožňuje kvalitné vysokorýchlostné pripojenie na internet, v sídlach po celej krajine. Medzi mestá, v ktorých je dostupná táto služba, pribudli Liptovský Mikuláš, Brezno, Zvolen, Svidník, Lučenec, Kolárovo a Považská Bystrica.

„Zákazníci 4ky si môžu aktivovať dátový balíček 4G GIGA, s ktorým na 30 dní dostanú jeden gigabajt dát len za jediné euro. Rovnako považujem za veľmi dôležité zdôrazniť, že hlasové aj dátové služby sú dostupné na celom území Slovenska,“ vysvetľuje vedúca oddelenia rozvoja produktov Andrea Čagalová. 

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Close
Close