TECHNOLÓGIE

OnePlus najnovšie spája sily s automobilkou McLaren. Výsledkom spolupráce bude zrejme limitovaný smartfón OnePlus 6T

Výrobca smartfónov OnePlus oznámil ďalšie veľké partnerstvo, tentokrát s výrobcom superšportov – McLaren. Spoločnosti len prednedávnom oficiálne oznámili technické partnerstvo, no zároveň navnadili fanúšikov na spoločnú konferenciu, ktorá sa bude konať už 11. decembra.

Špeciálna edícia smartfónu OnePlus 6T

V oficiálnej správe oboch značiek sa uvádza, že obe spoločnosti predstavia prvú fázu spolupráce už 11. decembra na konferencii s názvom „Salute to Speed“, ktorá sa bude konať v McLaren Technology Center v Spojenom kráľovstve. I keď ani jeden z partnerov technickú spoluprácu nijak bližšie nepopísal, môžeme dedukovať, že spoločnosť OnePlus v spolupráci s McLarenom predstaví limitovanú edíciu aktuálnej vlajkovej lode OnePlus 6T. Na bližšie špecifikácie pripravovaného produktu si ale zrejme budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Spojenie automobilky a výrobcu smartfónov nie je novinka

Spojenie síl prestížnych automobiliek a výrobcov smartfónov nie je vo svete technológií nič nezvyčajné. Podobné spolupráce už v minulosti nadviazali spoločnosti ako BlackBerry a Huawei, ktoré uzatvorili spolupráce s nemeckou značkou Porsche. Výsledkom podobnej spolupráce bola aj špeciálna edícia smartfónu od spoločnosti Oppo, ktorý bol dizajnovo vylepšený talianskou značkou Lamborghini. Špeciálne edície smartfónov ale neprichádzajú iba s ikonickým dizajnom danej automobilky, ale často aj s lepšími technickými špecifikáciami. V prípade smartfónu od spoločnosti Oppo bol navýšený nie len ukladací priestor, ale aj kapacita batérie. Samozrejme, v prípade, ak máte záujem o podobný limitovaný smartfón, počítajte s naozaj vysokou cenovkou. Tá sa totižto v niektorých prípadoch môže vyšplhať až na niekoľkonásobok pôvodnej ceny.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (OnePlus)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close