NovinkyTECH

OnePlus „zabil“. Robí si srandu na účet nového iPhone 7

Posledné dni pre konkurenčnú spoločnosť Apple boli celkom rušné, predstavili totiž nový model smartfóneu iPhone 7. Mnohých prekvapilo, že výrobca sa rozhodol neimplementovať do zariadenia klasický 3,5 jack, ktorý je dnes štandardom pre každé zariadenie na trhu či sa jedná o low-end alebo high-end triedu.

Avšak na druhej strane treba priznať, že viacero spoločnosti o tomto kroku dlhšiu dobu hovorili, ale nenašli „odvahu“ ho zrealizovať.  Apple totiž tvrdí na margo odstránenia tohto konektora „Je predsa 21. storočie“, čím naznačuje že existujú oveľa šikovnejšie riešenia a to hlavne v podobe Bluetooth slúchadiel.

Samozrejme, že neimplementovanie 3,5 jacka nemohlo ostať bez odozvy. Jedným z prvých výrobcov smartfónov spoločnosť OnePlus zverejnila na svojej oficiálnej stránke úsmev vyvolávajúci status s textom „Máte slúchadla. OnePlus 3 má jack pre slúchadla. Nie je to raketová veda ;)“.

 

Zaevidovali ste aj vy nejaké podobné poznámky? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close