Spravodajstvo

OnePlus predstaví v tomto roku ešte jeden smartfón

CEO spoločnosti OnePlus, Petu Lau, v rozhovore potvrdil, že pracujú na novom smartfóne, ktorý má byť predstavený ešte v tomto roku.

V  prvej polovici mája tohto roka spoločnosť OnePlus oficiálne predstavila smartfóny OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Po prvýkrát tak rozdelila svoju vlajkovú loď v dva telefóny. Hlavný rozdiel je v podpore 5G technológie. Portál Gizchina.com upozorňuje na najnovšie vyjadrenia generálneho riaditeľa spoločnosti, ktoré prezrádzajú, že v tomto roku bude predstavený ešte jeden smartfón.

Dočkáme sa zariadenia OnePlus 7T s  podporou 5G?

CEO Petu Lau v  rámci rozhovoru  prezradil, že spoločnosť v tomto roku predstaví ešte jeden smartfón. Hoci bližšie nekonkretizoval, ako ani meno, tak ani špecifikácie, tak mnohí odborníci si myslia, že to bude zariadenie OnePlus 7T s podporou 5G technológie. Dôvodom prečo si to odborná verejnosť myslí je, že americký operátor Sprint nedávno potvrdil, že v tomto roku rozšíri ponuku zariadení o ďalší 5G smartfón od OnePlus.

Petu Lau zároveň povedal, že 5G technológia je jednoducho trendová, a  ak má byť predstavená ďalšia vlajková loď, tak jednoducho túto technológiu nemôže nemať. Zariadenie zároveň bude s veľkou pravdepodobnosťou vybavené procesorom Snapdragon 855 Plus

Očakáva sa, že OnePlus predstaví nový smartfón niekedy okolo októbra. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close