ANDROIDZariadenia

OnePlus 6T s all-screen displejom a vysúvacou selfie kamerou? Potencionálny zabijak prémiových smartfónov

Čínski výrobcovia smartfónov zväčša nepatria ku najväčším priekopníkom na trhu. Vo väčšine prípadov idú v šľapajách veľkých technologických gigantov a po predstavení nových prémiových smartfónov prídu so svojimi „podobnými“ kúskami. Česť výnimkám ako Vivo NEX S, ktorý ako prvý prišiel s all-screen displejom a vysúvacou kamerou, no vo svete nezožal takmer žiadny úspech. Sú ale podobné technológie víziou budúcnosti? Podľa viacerých internetových portálov a dizajnérov áno. Práve takáto spolupráca najnovšie vyústila v zaujímavý video-koncept smartfónu OnePlus 6T, ktorý by mal podľa dizajnéra prísť s viacerými technologickými vychytávkami.

Presýtený najnovšími technologickými výdobytkami

Viac vo väčšine prípadov neznamená lepšie a najnovší koncept smartfónu OnePlus 6T je toho typickým príkladom. Autori videa do svojho diela narvali všetku dostupnú technológiu. All-screen displej s implementovanou čítačkou odtlačkov prstov a vysúvacou dual-lens selfie kamerou. I keď je obrovský displej veľkou výhodou, vysúvacie selfie kamery zrejme nebudú populárne a vo svete smartfónov si svoje „teplé“ miesto nenájdu.

https://youtu.be/fHi1wWy0DaE

Reálna verzia smartfónu bude určite výrazne odlišná

Je takmer jasné, že spoločnosť OnePlus nepredstaví svoju novú vlajkovú loď v takejto podobe a radšej sa bude držať klasického dizajnu. OnePlus 6T bude zrejme iba vylepšenou verziou momentálneho smartfónu OnePlus 6, ktorý je vo svete naozaj populárny a stal sa akousi voľbou pre zákazníkov, ktorí nechcú vysoliť takmer 1000 eur za smartfón, no stále si chcú užívať výhody a vysoký výkon prémiového smartfónu.

Čo vravíte na tento koncept? Myslíte si, že sa bude dizajn smartfónov uberať takýmto smerom alebo je vysúvacia selfie kamera iba akýmsi výstrelom do tmy?

Zdroj: wcftech.com, úvodný obrázok (Youtube – Science and Knowledge)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close