Novinky

Ako si poradí smartfón OnePlus 6T so skenerom odtlačkov prstov v displeji v prípade jeho poškodenia

Ako to už býva zvykom, tak známy youtuber JerryRigEverything si zobral na mušku niekoľko dní dozadu predstavený smartfón OnePlus 6T, ktorý aktuálne patrí medzi tie najvýkonnejšie a najinovatívnejšie zariadenia na trhu.

OnePlus 6T okrem nadupanej hardwarovej výbavy dostal do vienka aj viacero zaujímavých a inovatívnych funkcií. Jednou z nich je aj implementácia skeneru odtlačkov prstov priamo v displeji zariadenia, ktorý je stredobodom pozornosti videa nižšie.

Predtým ako sa však vrhnete na jeho sledovanie tak je potrebné vedieť, že displej zariadenia je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 6, ktoré odoláva odolnosti voči poškriabaniu do úrovne 5 Mohsov. Prvé jemné škrabane tak možno nájsť pri tvrdosti s materiálom 6 Mohsov (napr. vreckový nožík).

Ako ste na videu vyššie mohli vidieť tak vývojári spoločnosti OnePlus odviedli skutočne skvelú prácu. Skener odtlačkov prstov v displeji dokázal bezproblémovo prečítať sken prstu aj v prípade poškodenia displeja.

Zdroj: Youtobe (JerryRigEverything) via GSMArena

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close