Spravodajstvo

Ako si poradí smartfón OnePlus 6T so skenerom odtlačkov prstov v displeji v prípade jeho poškodenia

Ako to už býva zvykom, tak známy youtuber JerryRigEverything si zobral na mušku niekoľko dní dozadu predstavený smartfón OnePlus 6T, ktorý aktuálne patrí medzi tie najvýkonnejšie a najinovatívnejšie zariadenia na trhu.

OnePlus 6T okrem nadupanej hardwarovej výbavy dostal do vienka aj viacero zaujímavých a inovatívnych funkcií. Jednou z nich je aj implementácia skeneru odtlačkov prstov priamo v displeji zariadenia, ktorý je stredobodom pozornosti videa nižšie.

Predtým ako sa však vrhnete na jeho sledovanie tak je potrebné vedieť, že displej zariadenia je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 6, ktoré odoláva odolnosti voči poškriabaniu do úrovne 5 Mohsov. Prvé jemné škrabane tak možno nájsť pri tvrdosti s materiálom 6 Mohsov (napr. vreckový nožík).

Ako ste na videu vyššie mohli vidieť tak vývojári spoločnosti OnePlus odviedli skutočne skvelú prácu. Skener odtlačkov prstov v displeji dokázal bezproblémovo prečítať sken prstu aj v prípade poškodenia displeja.

Zdroj: Youtobe (JerryRigEverything) via GSMArena

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close