SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

OnePlus oficiálne predstavilo špeciálnu verziu smartfónu OnePlus 6T McLaren Edition

Spolupráca medzi svetovým výrobcom smartfónov a prestížnou automobilkou opäť prináša ovocie. Tentokrát spojili sily spoločnosť OnePlus a prestížny výrobca automobilov McLaren, ktorý spoločne počas včerajšej konferencie predstavili novú, limitovanú edíciu smartfónu OnePlus 6T McLaren Edition. Nová edícia vlajkovej lode od OnePlus prešla čiastočnou zmenou dizajnu, ponúkne až 10GB RAM a najrýchlejšiu technológiu rýchleho nabíjania na svete. 

Reprezentačný dizajn

Ako sme už načrtli vyššie, hlavnou prednosťou smartfón OnePlus 6T McLaren Edition je bezpochyby vyšperkovaný dizajn. Špeciálna edícia prichádza v exkluzívnom farebnom prevedení Papaya Orange, ktoré je doplnené o jemný vzor uhlíkových vlákien. Dizajnovým šperkom je ale aj logo McLaren nachádzajúce sa na zadnej strane zariadenia. 

RAM nie je nikdy dosť?

Spoločnosť OnePlus sa pri špeciálnom modeli rozhodla navýšiť veľkosť operačnej pamäte, ktorá dosiahla kapacitu neuveriteľných 10GB. Pre smartfón je to naozaj ukrutne veľa a určite by ňou nepohrdla aj väčšina laptopov a počítačov. Využiteľnosť tak obrovského množstva RAM je otázna, no OnePlus si s tým ťažkú hlavu nerobí. 

Dostatok šťavy za 20 minút

Ďalšou novinkou, ktorú prináša nový smartfón od OnePlus, je najnovšia a zároveň najrýchlejšia technológia rýchleho nabíjania na svete s označením Warp Charge 30. Nová 30W nabíjačka by mala smartfón nabiť za neuveriteľných 20 minút.

Cena je znesiteľná

Cena nového smartfónu od spoločností OnePlus a McLaren prekvapivo nedosiahla astronomickú hodnotu. Vo väčšine prípadov sú špeciálne edície smartfónov naozaj predražené a ich kúpu zvažujú iba tí naozajstní nadšenci a milovníci daných značiek. Cena nového OnePlus 6T McLaren Edition je nastavená na celkom prívetivú hodnotu – 699 dolárov, čiže v našich končinách podľa všetkého 699 eur. Pre porovnanie, klasický OnePlus 6T stojí približne o 70 dolárov menej (konfigurácia 8GB RAM a 256GB interné úložisko). Novinka od OnePlus by sa mala dostať do predaja už 13. decembra. Jej dostupnosť v našich končinách je ale zatiaľ otázna. 

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (OnePlus)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close