ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

ONEPLUS 6 údajne príde s podobnou technológiou rozpoznávania tváre ako má iPhone X

Nuž, keď sa povie iPhone X tak každého človeka, ktorý aspoň čiastočne sleduje svet technológií napadne rozpoznávanie tváre (takzvané FACE ID). Vyzerá to tak, že táto funkcia nebude naďalej len výsadou spoločnosti Apple, ale osvojí si ju prichádzajúca vlajková loď ONEPLUS 6.

ONEPLUS 6 údajne príde s technológiou rozpoznávania tváre

Server Android Marvel prišiel s informáciami hovoriacimi o tom, že ONEPLUS 6 smartfón dostane do vienka technológiu rozpoznávania tváre, ktorá by sa mala riešeniu od Apple prinajmenšom vyrovnať. Narozdiel tak od aktuálneho riešenia, ktoré nájdeme v ONEPLUS 5 smartfóne by rozoznávanie nemalo prebiehať len za pomoci prednej kamery, ktoré pri zlých svetelných podmienkach nefunguje ideálne, ale za pomoci infračerveného senzoru.

V každom prípade uvidíme či sa podarí tomuto čínskemu gigantovi vyvinúť technológiu, ktorá by bola hodná súboja s riešením Apple. Treba však dodať, že ONEPLUS stojí za aktuálne jedným z najvýkonnejších smartfónov na trhu – 5T, ktoré svojou cenou je hlboko pod zariadeniami ako iPhone 8/X, Samsung Galaxy S8/Edge a ďalšie.

Zdroj: GizChina, úvodný obrázok: Youtube (CJ HD)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close