Spravodajstvo​​Xbox

APLIKÁCIE | Microsoft prináša svoju OneDrive UWP appku do Xbox One

Pôvodná OneDrive aplikácia na Xbox One mala pomerne obmedzenú funkcionalitu a vo svojom základe bola len o niečo lepšia než jednoduchý prehliadač fotografií a videa.

Všetko sa teraz zmení, pretože Microsoft teraz vydal OneDrive aplikáciu pre Windows 10 na Xbox One, nasledujúc tak aplikáciu Skype Preview. To znamená, že majitelia Xboxov si teraz môžu prezerať a upravovať súbory na svojej konzole.

Nová OneDrive aplikácia je takmer rovnako praktická ako tie fungujúce na Windows 10 alebo Windows 10 Mobile, s niekoľkými vychytávkami pre kompenzáciu rozhrania Xbox One. Boli by však aj nejaké námietky, pretože v tomto okamihu sa nedajú otvárať PDF súbory – aspoň zatiaľ.

Zdroj: microsoft.com

Na aké zmeny sa teda môžete tešiť?

  • Teraz môžete pristupovať ku všetkým svojim OneDrive súborom cez Xbox, a to nielen k svojim fotkám a videám.
  • Chcete si prezerať iba svoje fotografie a videá? Aplikácia Photos na Xbox je najlepší spôsob, ako prezerať všetky svoje OneDrive fotky a videá na veľkej obrazovke.
  • Užite si zlepšenie uploadu kamery
  • Opravy chýb

Ak máte záujem o stiahnutie aplikácie, nová verzia by sa mala ukázať vo vašom zozname „pripravené na inštaláciu“, skôr než by ste museli ísť do Obchodu. Jedným zo spôsobov, ako rozlíšiť medzi dvoma OneDrive aplikáciami je na základe farby ich dlaždice. Kým staršia aplikácia je modrá, nová OneDrive appka nadobúda farebný odtieň zvolený na vašom Xbox One.

Zdroj: Neowin.net

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close