Spravodajstvo

OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office

Microsoft v poslednej dobre usilovne pracuje nie len vývoji nových zariadení či aktualizáciách pre OS Windows Phone, ale poriadne maká aj na rozširovaní funkcionalít svojich aplikácií.

Mnohí z nás, hlavne tí starší si určite spomínajú na známu službu SkyDrive, ktorá ponúkala zo začiatku až 25 GB priestoru v cloude. Po masívnom rozširovaní tejto aplikácie, Microsoft zredukoval tento objem dát „len“ na 7 GB, údajne kvôli nedostatočnej kapacite a konektivite dátových centier Microsoftu. Dnes, už pod značkou OneDrive, Microsoft navýšil kapacitu o ďalších osem GB, teda na 15 GB. Za zmienku stojí aj navýšenie kapacity Office 365 z 512 GB na rovný TB.

Tešia Vás tieto správy, ako nás v redakcii?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close