ANDROIDSpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindows

VIDEO | OneCompute od Motoroly prinesie napodobeninu Continuua pre Android

Motorola v rámci minulého týždňa predstavila modulárny telefón kde jeden z modulov sa nechal inšpirovať Microsoftom vo funkcionalite Continuum. Konkrétne reč je o rozšírení OneComupute, ktoré dokáže tak ako vo Windowse 10 Mobile vytvoriť z vášho zariadenia počítač, avšak v tomto prípade sa nebude jednať o plnohodnotný operačný systém Windows, ale len o rozhranie Androidu (viď video nižšie).

S istotou môžeme povedať, že sa jedná o zaujímavý projekt v podaní Motoroly, ktorý prináša jednu z najospevovanejších Windows 10 Mobile funkcionalít aj na Android. Hoci ako sa na videu ste mohli vidieť nejedná sa ešte o „plnohodnotného“ súpera pre Microsoft, ale časom ktovie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close