SpravodajstvoTIP REDAKCIEZariadenia

TIP REDAKCIE | Ďalší Windows 10 tablet v krásnej akcií – Onda V820w

S Windows 10 tabletmi ako by sa v poslednej dobre roztrhlo vrece. Dnes sa totiž v ponuke GearBest.com objavil ďalší Windows 10 / Android tablet v 60% – OndaV820w, inými slovami za niečo okolo 75 eur môžete získať zaujímavé zariadenia. Poďme sa na ňho bližšie teraz pozrieť.

V útrobách tabletu sídli Quad Core procesor Intel Z3735F (64-bit) pracujúcim s taktom na 1.3GHz, ktorému sekunduje grafický chip Intel HD Graphic 7. generácie2GB operačnej pamäte RAM DDR3L spolu s 32GB úložným priestorom (s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB).

onda-w820

Na prednej strane ďalej dominuje 8“ IPS displej s HD rozlíšením (1280×800 bodov, rozloženie strán 16:10) reagujúci až na 10 dotykov súčasne. Mimochodom, vo vrchnej časti displeja nájdete aj kameru slúžiaci na video hovory. V rámci konektivity nájdeme v zariadení Bluetooth vo verzii 4.0, Micro USB Slot, Micro HDMI na prenos obrazu na väčšiu obrazovku, slot na pamäťovú kartu  a klasických 3.5 jack  na slúchadla. Na zadnej strane zariadenia nájdete ešte 2MP kameru na zachytenie fotografií, čo však nie je žiadne terno, ale na druhej strane v prípade núdze postačí.

onda-w820_2

Zariadenie prichádza mimochodom s predinštalovaným softwarem ako je Office 365 (teda Word, Excel, PowerPoint, OneNote), adobe CS5, AutoCAD a ďalším čo určite pri sľubovanej výdrži batérie zhruba 4 až 5 hodín využijete naplno.

Video pohľad na OndaV820W

Zaujalo vás zariadenie? Nájdete ho na odkaze nižšie za skvelých cca 75 eur aj spolu s poštovným.

nakupujem-button_1

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close