Xiaomi

Z kategórie užitočných: toto sú Xiaomi okuliare určené pre prácu za počítačom, ktoré chránia zrak

Určite to poznáte – niekoľko hodinové vysedávania za počítačom či už za pracovnými účelmi alebo zábavou býva náročné a to najme pre naše oči.

Xiaomi okuliare chrániace zrak pred žiarením z monitora

Hoci oči si fyzicky nepoškodzujeme dlhým vysedávaním za monitormi, ale výrazne rýchlejšie ich tak unavujeme. Dôsledkom toho môže byť napríklad bolesť očí. A práve na toto reagovala nedávno spoločnosť Xiaomi spolu s partnerskou firmou Turok Steinhardt. Výsledkom ich kooperácie sú špeciálne okuliare, ktorá dokážu odrážať modré žiarenie, ktoré na nás číha za monitormi počítačov, televízií, mobilov a ďalších zariadení s displejmi.

Zdroj: produktová fotografia

Tieto okuliare vďaka pokročilej technológie dokážu odrážať viac ako 1/3 modrých lúčov a UV.

Aktuálne ich začalo listovať viacero online obchodov. Medzi prvými je aj známy e-shop GearBest.com, ktorý ich ponúka s lákavou cenovkou menej ako 18€ čo predstavuje aktuálne zľavu viac ako 40%.

Xiaomi okuliare chrániace zrak pred žiarením z monitora

Zdroj: vlastný

TIP  Na videu sa objavilo mysteriózne zariadenie Redmi s tromi kamerami. Pozeráme sa na novú vlajkovú loď?
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close