SpravodajstvoXiaomi

Okrem Xiaomi Mi 9 boli predstavené aj tieto gadgety, ktoré zostali v „tieni“ tohtoročnej vlajkovej lodeSpoločnosť Xiaomi je známa primárne vďaka kvalitným smartfónom za rozumnú cenu. Dôkazom toho je aj novo predstavená vlajková loď Xiaomi Mi 9, ktorú spoločnosť predstavila 20. februára. Okrem samotného smartfónu boli však predstavené aj 3 gadgety, ktoré by nemali ostať opomenuté.

Bezdrôtová Xiaomi nabíjačka

Smartfón Xiaomi Mi 9 prišiel s podporou bezdrôtového nabíjania pričom maximálny výkon je 20W. Väčšina dnešných nabíjačiek vrátane tých, ktorých podporujú technológiu rýchleho nabíjania však podporuje nižší štandard a práve preto by nová bezdrôtová nabíjačka od Xiaomi nemala ostať opomenutá. Tá totiž podporuje výkon až 20W. Cenovo by sa táto nabíjačka mala pohybovať na úrovni okolo 20€ a mala by schopná nabiť smartfón Xiaomi Mi 9 z 0% na 100% za približne 90 minút.

Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou zaujímavosťou tejto nabíjačky je, že v spodnej časti má umiestnený chladiaci systém v podobe tichého ventilátora. Nabíjačka zároveň podporuje jeden z najrozšírenejších protokolov Qi 10W EPP vďaka čomu ju možno použiť s väčšinou zariadení.

Bezdrôtová nabíjačka do auta

Bezdrôtové nabíjanie sa stáva čoraz populárnejším a hlavne pohodlnejším a práve preto Xiaomi myslelo aj na šoférov, pre ktorých si pripravila bezdrôtovú autonabíjačku s výkonom 20W. Cenovo by sa mala pohybovať na úrovni do 25€.

Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavosťou tejto autonabíjačky je, že automatický systém roztvorenia a zatvorenia uchytných ramien, ktoré fungujú vďaka infračervenému snímaču.

Power banka s bezdrôtovým nabíjaním

Posledným gadgetom, ktorý oceníte hlavne na cestách je bezdrôtová power banka, ktorá podporuje bezdrôtové nabíjanie pri s maximálnym výkonom 10W. Zároveň disponuje s kapacitou 10 000 mAh. Nechýba samozrejme ani USB Type C výstup ako aj pre klasické USB. V prípade nabíjania prostredníctvom kábla ponúka rýchle nabíjanie pri výkone 18W.

Tip pre vás  Xiaomi nepriamo podpichuje predstavenie novej vlajkovej lode OnePlus 7 Pro: „Zabijak vlajkových lodí 2.0 je na ceste“
Zdroj: produktová fotografia

Zdroj: Gizmochina.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close