ANDROIDSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Ohybné telefóny už nebudú len snom ale realitou!

Zatiaľ čo Microsoft v minulosti rozprával o myšlienke skladacieho počítača, ktorý sa nám mal údajne zmestiť do vrecka, vložili iné spoločnosti svoje peniaze do vývoja ohybných telefónov alebo ako v prípade Lenova, do tabletov. Ako sa už ukázalo na Lenovo Tech World, táto myšlienka nebola iba len výstrel do prázdna.

A teraz tá dobrá správa pre fanúšikov telefónov Samsung. Biznis riaditeľ tejto medzinárodnej spoločnosti potvrdil, že ak pôjde všetko podľa plánu a bez väčšieho zdržania, tak by mal už v roku 2018 vyjsť nový inovatívny telefón, ktorý by mal byť ohybný!

Spoločnosť Samsung bola minulý rok ocenená za svoje spracovanie telefónov Galaxy S8 a Note 8. Obe zariadenia disponujú bezrámikový displayom a podporujú desktopové premostenie -Dex. Všetky dôkazy naznačujú, že Samsung je celkom blízko toho, čo fanúšikovia Microsoftu chceli z hľadiska hardwareu aj napriek tomu, že tieto telefóny nebudú bežať na Windowse. Všetci užívatelia, ktorí obľubujú aplikácie z obchodu Windows Store, majú odtiaľ dostupné všetky aplikácie ktoré sú určené aj pre Android.

Nájde si ohýbateľný telefón v tvare a veľkosti tabletu miesto v predajných pultoch? Alebo to bude prepadák? Dajte nám vedieť čo si myslíte a aké máte dojmy.

Zdroj: MSPoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close