AplikácieSpravodajstvo

Oficiálna Facebook aplikácia prešla veľkou aktualizáciou

Jedna z najpopulárnejších aplikácii Facebook prešla veľkou aktualizáciou, medzi tie najvýraznejšie zmeny patrí zmena vzhľadu, ktorú si všimnete hneď na prvý pohľad. V hornej lište nájdete ikonu pre vyhľadávanie a prístup k kontaktom, ktorá slúži na začatie chatu. Hlavné funkcie aplikácie sa tým pádom museli posunúť o riadok nižšie, poskytujú celkom 5 funkcií: stena, žiadosti, správy, upozornenia a menu. Ďalšou významnou zmenou prešla aj spodná lišta, ktorá obsahuje trojicu ikoniek: nový príspevok, vloženie fotiek a vloženie videa priamo z vášho mobilu, ktoré doteraz nebolo možné. Zároveň aktualizácia priniesla aj lepšie prepojenie s aplikáciou Facebook Messenger v podobe pridania podpory pre jednoduché a intuitívne prepínanie medzi Messengerom a aplikáciou.

 

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8.1, 512 Ram, odkaz na stiahnutie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Xiaomi Mi Band 4 sú oficiálne predstavené. Prinášajú viacero vylepšení v porovnaní s predošlou generáciou
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close