Pracovné ponuky
Spravodajstvo

V českom Microsoft obchode sa objavila nová kolónka „Surface“. Rozšíri sa ponuka hardwaru v našom regióne?

Určite mnohí z nás minimálne uvažovali o tom, že by si radi zaobstarali nejaké zariadenie z rady Surface, avšak aktuálne oficiálne distribúcia u nás neexistuje. Napriek tomu niekoľko online obchodov tieto zariadenia ponúka avšak s mastnou prirážkou, ktorá odrádza potenciálnych zákazníkov. Nuž, všetko by sa mohlo čoskoro zmeniť. V oficiálnom českom Microsoft obchode sa objavila totiž nová sekcia „Surface“.

Microsoft mozno planuje rozsirit ponuku Surface zariadni na nas trh
Zdroj: vlastný

Ako môžete vidieť však po jej otvorení stránka vyhadzuje chybu.

Microsoft mozno planuje rozsirit ponuku Surface zariadni na nas trh_2
Zdroj: vlastný

Môže to naznačovať, že spoločnosť plánuje rozšíriť priamy predaj Surface zariadení aj do našho regiónu. Tak isto to však môže byť aj len chyba. V každom prípade sme sa preto rozhodli kontaktovať priamo samotný Microsoft, ktorý nám však do týchto chvíľ nedal ešte jasnú odpoveď. Hneď ako budeme mať nové informácie tak vám ich prinesieme.

Mimochodom, vedeli ste, že v prípade ak by ste mali záujem o produkty z kuchyne Microsoft tak v rámci EÚ pobočiek si môžete objednať tovar bez toho, aby ste doplácali dodatočné doplatky za dopravu?

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close