ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia OneDrive pre Android v poslednej aktualizácii dostáva vychytávky z Office Lens | APLIKÁCIE

Microsoft pár dní dozadu vypustil ďalšiu väčšiu aktualizáciu pre aplikáciu OneDrive na zariadeniach s Androidom. Do aplikácie sa konečne dostali vychytávky z aplikácie Office Lens, ktorá ja taktiež od Microsoftu. Najnovšie pridané funkcie a vylepšené skenovanie ešte viac uľahčuje používanie funkcie Scan v OneDrive aplikácii.

Funkcia Scan v aplikácií OneDrive odteraz automaticky oreže naskenované fotografie a vďaka vychytávkam z aplikácie Office Lens aj vylepší jas fotografie, pre ešte lepší výsledok.

Microsoft spolu s vylepšenou skenovacou funkciou vylepšil aj niektoré ďalšie prvky aplikácie. Vylepšením prešiel aj zobrazovač fotografií, ktorý obdržal vylepšenie výkonu. Vývojári aplikácie OneDrive tvrdia, že zobrazenie fotografií v aplikácii je „rýchlejšie ako kedykoľvek predtým“. To, či sa fotografie a obrázky zobrazujú „extrémnou rýchlosťou“ posúďte sami, pretože niektoré výroky občasne znejú ako z inej galaxie.

Pokiaľ používate aplikáciu OneDrive na Vašom Android zariadení, nové skenovacie funkcie si zaiste obľúbite, no v rýchlosti zobrazenia fotografií zrejme rozdiel neuvidíte. Pre stiahnutie alebo aktualizovanie aplikácie môžete využiť tlačidlo nižšie.

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close