SpravodajstvoWindows

Office Insideri dostávajú osviežujúci aktualizáciu nových funkcií

Microsoft počas včerajšieho dňa vypustil novú aktualizáciu pre členov programu Office Insider, ktorá prináša viacero noviniek pre Office 2016. Aktuálna verzia aktualizácie je 1612 (Build 7628.2048) a prináša nasledovne novinky:

  • Prezeranie a obnovovanie zmien v zdieľaných súboroch. Po novom tak budete môcť vidieť kto a aké zmeny spravil a prípadne ich aj obnoviť do pôvodného stavu.

    Zdroj: Microsoft

  • Microsoft sa pozrel aj na jednoduchšiu manipuláciu so súbormi. Napríklad prostredníctvom Surface pera budete môcť otáčať, meniť veľkosť obrázkov, presúvať ich a podobne.
  • V PowerPoint prezentáciách, budete môcť prehrávať po novom videá so zvukovými stopami či titulkami.
  • V rámci Excelu Microsoft pridal nové možnosti transformácie dát a viacero vylepšení konektivity (napr. sú podporované Percentové dáta, binárne kombinovanie, boli rozšírené autorské skúsenosti a podobne).
  • Bola vylepšená podpora klávesnice, Rozprávača, a ďalších pomocných technológií vo Visio Viewer.

V prípade ak ste si váš Office ešte neaktualizovali tak môžete tak spraviť prostredníctvom cesty File > Account > Update Options > Update Now

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close