SpravodajstvoWindows

Office 365 mieri podľa všetkého do Windows Store obchodu

Office 365, kancelársky balíček, ktorý netreba nikomu zvlášť predstavovať by mal čoskoro zavítať do Windows Store obchodu v súvislosti s novým operačným systémom Windows 10 Cloud o čo sme vás informovali len nedávno.

Viacerým používateľom sa v posledných dňoch podarilo zachytiť v rámci Windows Store obchodu možnosť zakúpenia si kancelárskeho balíčka Office 365 Home, ktorý obsahuje nástroje ako Word, Excel či Power Point.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, tak v rámci ponuky je možné si zakúpiť ročné predplatné ako aj mesačné. Mimochodom, ak ste sa potešili cenovkou uvedenou v rámci obrázku nižšie tak nejasajte, zjavne sa Microsoft chystá účtovať poplatok za automatické predlženie služby.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, Windows 10 Coud by mal byť oficiálne predstavený už 2.mája, teda o dva necelé týždne.

Zdroj: Twitter (Walking cat), vlastný (obrázky)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close