NovinkyTIP REDAKCIE

Tieto odolné smart hodinky spolu so senzorom tepu srdca, vstavaným GPS modulom a meraním nadmorskej výšky môžete mať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Pripravili sme si pre teba tip na kúpu skvelých hodiniek s netradičným názvom NO.1 F5, ktoré vyzerajú naozaj veľmi dobre. Tieto hodinky svojim dizajnom môžeme zaradiť do zďaleka vyššej triedy a na prvý pohľad by si skutočne nepovedal, že ich cena je teraz iba 42,27 €.

Ak ťa hodinky zaujali, tak ich môžeš kúpiť cez tento odkaz

Odolné smart hodinky NO.1 F5

Hodinky NO.1 F5 ponúkajú všetky funkcie, aké sa od lepších inteligentných hodiniek očakávajú. Máme tu teda vstavaný GPS modul, monitor srdcovej frekvencie, meranie teploty a nadmorskej výšky v reálnom čase. Hodinky taktiež ponúkajú gesto ako napríklad zobrazenie displeja zdvihnutím ruky.

V rámci ďalších funkcií hodiniek NO.1 F5 mi nedá nespomenúť možnosti ako budík, monitor spánku, pripomienky, ktoré Ťa upozornia, že dlho sedíš, pedometer, funkcia nájdenia telefónu a dokonca nechýbajú ani upozornenia o tom, že Ti niekto volá alebo o obdržaní novej správy. Prednosťou hodiniek je aj odolnejšia konštrukcia IP67 a kvalitný 0,95″ OLED displej, ktorý sa v tejto cenovej triede hodiniek len tak nevidí. 

Hodinky NO.1 F5, ktoré sú kompatibilné so systémom Android a iOS, môžeš teraz získať za cenu iba 42,27 €. Jedná sa o limitovanú ponuku, ktorá je časovo a kusovo obmedzená, takže tu platí pravidlo, že ak hodinky chceš, tak nesmieš zaváhať. PS: z vlastných skúsenosti ti odporúčame využiť bezplatnú dopravu, pri ktorej tento druh tovaru je málokrát pozastavený na colnici. Ak však nechceš riskovať tak nezabudni využiť typ dopravy EU Express, kde GearBest garantuje preclenie na svoje náklady v prípade pozastavenia hodiniek na colnom úrade. V tomto prípade si však za dopravu budeš musieť doplatiť zhruba 12€. 

Ak ťa hodinky zaujali, tak ich môžeš kúpiť cez tento odkaz

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close