Spravodajstvo

Od marca Microsoft ruší podporu aplikácie „Ľudia“, nahradí ju „People Sense“

Systém Windows Phone je unikátnym operačným systémom, ktorý vie zaujať potencionálnych užívateľov viacerými jedinečných aplikácií a funkcionalitami, ktoré nie sú bežné pre ostatné mobilné operačné systémy. Takouto funkcionalitou, ktorou sa Windows odlišuje od konkurencie sú „Priestory“ v aplikácii Ľudia, ktorej podporu Microsoft plánuje od marca zrušiť. Výsledkom bude, že Vám zanikne možnosť vytvárania nových priestorov, meniť členstvo, oprávnenia či možnosť chatovania.

(Aplikácia umožňuje vytvárať nezávislé skupiny užívateľov, ktorí navzájom môžu medzi sebou chatovať, zdieľať fotografie poznámky, či kalendáre. Túto funkcionalitu využívali hlavne rodiny, partie kamarátov, či kolegovia z roboty, ktorí potrebovali medzi sebou zdieľať dôležité informácie, alebo si len tak chceli medzi sebou pokecať.)

Microsoft si samozrejme uvedomuje dôležitosť tejto aplikácie a odpoveďou na jej zrušenie je jej nahradenie aplikáciou „People Sense“, ktorá  má byť  dostupná v obchode už čoskoro. Novinkami v tejto aplikácií budú napríklad zdieľanie vašej polohy v reálnom čase, integrácia aplikácií pre posielanie správ či telefonovania. Ďalšie novinky, ktoré aplikácia prinesie sa dozvieme po oficiálnom uvedení v obchode.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close