Sponzorovaný obsah

Oclean W10 Water Flosser: Vodná niť, ktorá poteší nielen technologických nadšencov. Ako funguje a čo to je?

Vodné nite sú čoraz dostupnejšie. Pozrite sa na Oclean W10 Water Flosser, novinku na trhu, ktorá sľubuje pocit čistoty ústnej dutiny, aký v domácom prostredí dosiahnete len ťažko.

Asi málo kto mi nedá za pravdu, že jeden z najlepších pocitov je, keď opustíte ordináciu zubára potom, ako vám spraví ústnu hygienu. V domácich podmienkach mnohí z nás aktívne používajú elektrické zubné kefky, ktoré dokážu vďaka rotačným a vibračným hlaviciam, dopomôcť k lepšej ústnej hygiene a k pocitu dobre vyčistených zubov. Odhliadnuc od dobrého pocitu čistých zubov, tak ide aj o efektívny nástroj, ako vo všeobecnosti zlepšiť hygienu úst a predísť neskoršiemu poškodeniu zubov. 

Ukazuje sa, že takzvané Water flossers, teda „Vodné nite“, sú rovnako užitočným nástrojom, ktorým možno dopomôcť nielen k lepšej čistote ústnej dutiny, ale ide zároveň aj o nástroj, prostredníctvom ktorého možno predchádzať neskoršiemu poškodeniu zubov spôsobenému nedostatočnou ústnou hygienou. Čo to však vodné nite sú? Vo svojej podstate ide o zariadenia, ktoré využívajú stlačený prúd vody na odstránenie čiastočiek jedla a plaku uviaznutého medzi zubami a pozdĺž ďasien

Oclean W10 Water Flosser_hlavica_ovladanie
Zdroj: Oclean

Oclean W10 Water Flosser: Vodná niť 

Dovoľte nám dať vám do pozornosti novinku Oclean W10 Water Flosser, ktorá vo svojej cenovej kategórii patrí medzi špičku. Dôvodov prečo tak je, je hneď niekoľko. Oclean W10 podporuje totiž hneď 5 režimov, ktoré sa od seba líšia intenzitou čistenia (od 20 do 90psi). Tieto rôzne režimy ocenia ľudia s citlivejšími zubami a ďasnami.

Oclean W10 Water Flosser
Zdroj: Oclean

Okrem iného, zariadenie je dodávané so 4-hlavicami. Ide o hlavice, ktoré sú prispôsobené rôznym typom čistenia. Od „štandardného“ čistenia zubov, až po čistenie okolia strojčeka, ktorý býva častokrát akýmsi „ostrovčekom“ nečistôt vzhľadom na to, že sa na neho zachytáva vo zvýšenej miere jedlo, až po nadstavec určený na čistenie priestoru medzi zubami, ďasien, či priestoru pod jazykom vrátane jazyka. Nadstavec určený na čistenie jazyka okrem iného ocenia ľudia, ktorí majú problém s dychom. Dôvodom je, že jazyk je akousi „základňou“ baktérií a vďaka špeciálne vyvinutej hlavici, sa možno zbaviť väčšiny nečistôt tohto typu. 

Okrem iného, zariadenie je schopné „dávkovať“ prúd vody a to až v podobe 1400 pulzov za minútu. Ďalej, Oclean W10 sa môže pochváliť veľkou nádobou na vodu v podobe kapacity 200ml, či batériou o kapacite 1400mAh, ktorá vydrží fungovať približne 1 mesiac pri štandardnom čistení zubov. Vďaka tomu, je možné zariadenie komfortne využívať aj mimo domácnosti, napríklad počas dovolenky. Ak by sa vám predsalen zariadenie vybilo, tak ho možno nabiť prostredníctvom klasickej nabíjačky s výstupom USB Type – C. Samozrejme, zariadenie ako také, je zároveň aj odolné voči vode. Pochváliť sa môže certifikátom IPX7 a tak sa nemusíte báť, ho umývať pod vodou. 

Vodnú niť, Oclean W10 Water Flosser, v lákavej ponuke nájdeš tu

Mimochodom, čerešničkou na torte je aj mobilná aplikácia, a to ako pre Android, tak aj pre iOS. Do pozornosti vám aktuálne dávame ešte akciu predajcu, ktorý ponúka možnosť kombo nákupu spolu s ďalšími produktami v zľavách až do takmer 50%

Pozrite sa na ponuku kombo nákupu

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Oclean 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close