Spravodajstvo

Očkovacia lotéria: Dnes to opäť vypukne! Kedy začne žrebovanie a kde nájdete neskôr výhercov?

Očkovacia lotéria Byť zdravý je výhra, pokračuje aj dnes.

Očkovacia lotéria pokračuje v plnom prúde. Už dnes, 29.8.2021, bude prebiehať tretie žrebovanie o nedeľné výhry. Registrovaní záujemcovia do očkovacej lotérie, Byť zdravý je výhra, budú môcť tak súťažiť o sumy presahujúce 100-tisíc €.

Dnes sa opäť žrebuje

Pravidlá očkovacej lotérie sa od minulého týždňa nijako nezmenili a tak stále platí, že do očkovacej lotérie sa môže zaregistrovať ktokoľvek starší ako 18 rokov s trvalým alebo prechodným pobytom na území SR, kto dostal najmenej aspoň jednu dávku vakcíny a zároveň, má registrovaný bankový účet na území SR.

Rovnako platí, že heslo, ktoré je potrebné povedať v 20 sekundovom intervale po vyzvaní moderátorom potom, ako súťažiaci dvihne telefón, bude povedané niekoľkokrát v predstihu a zároveň, bude viditeľné na obrazovke. Zároveň treba dodať, že súťažiaci má na dvihnutie telefónu 20 sekúnd. Ak to nestihne v tomto intervale, tak vyhráva len 1-tisíc €.

Lotéria Byť zdravý je výhra začína o 20:30 na Jednotke

Tak, ako tomu bolo v priebehu uplynulých týždňoch, tak žrebovanie o prémiové nedeľné výhry, začne o 20:30 na Jednotke.  Vysielanie je okrem iného možné sledovať aj online prostredníctvom stránok televízie.

Výhercov neskôr nájdeme aj na stránke MFSR

V závere treba dodať, že výhercov, okrem toho že ich spoznáme počas živého vysielania, tak neskôr nájdeme aj na stránke Ministerstva financií SR. Rovnako, v zozname výhercov nájdeme aj ďalších, ktorí vyhrali sumy od 100€ do 10-tisíc €. Tu však treba spomenúť, zoznam je aktualizovaný priebežne vzhľadom na to, že o nižšie výhry, ako je 100-tisíc €, sa súťaži každý pracovný deň.  K dnešnému dňu, zoznam výhercov obsahuje 17 710 mien.

Rovnako nám dovoľte dať vám do pozornosti, že v prípade, ak ešte nie ste registrovaný a spĺňate podmienky, tak registráciu dlho neodkladajte. Dôvodom je, že hoci registrácia trvá len niekoľko desiatok sekúnd, tak overenie údajov, môže trvať až do dvoch týždňov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close