SpravodajstvoXiaomi

Očakávaný smartfón Mi 10 Pro Plus od Xiaomi bude zrejme smartfónom s najrýchlejším nabíjaním tohto roku

Nový vlajkonosič od čínskeho Xiaomi by mal prísť s doslova neprekonateľnými špecifikáciami v rámci nabíjania, tvrdí známy leaker

O pripravovanej novej vlajkovej lodi od spoločnosti Xiaomi, o smartfóne Mi 10 Pro Plus, sme v posledných týždňoch počuli už množstvo zaujímavých informácií. Novinka má byť nie len najvýkonnejším smartfónom od populárneho čínskeho výrobcu, ale zrejme aj najdrahším modelom, ktorý bude určený len pre tých najnáročnejších zákazníkov. Očakávaná vysoká cenovka však bude mať svoje opodstatnenie, čo dokazujú aj najnovšie informácie pochádzajúce od známeho čínskeho leakera Digital Chat Station (via Gizmochina.com), ktorý pôsobí na sociálnej sieti Weibo.

Smartfón s najrýchlejším nabíjacím systémom na svete

Najnovšie správy od spomínaného zahraničného leakera naznačujú, že smartfón Xiaomi Mi 10 Pro Plus, kódovo označovaný aj ako Xiaomi Mi 10 Super Large Cup, by mohol byť vybavený najrýchlejšou technológiou nabíjania, akú vôbec v tomto roku uvidíme. Treba však vziať do úvahy, že známy leaker nemá na mysli iba klasické rýchle nabíjanie prostredníctvom kábla.

V praxi to teda znamená, že smartfón Mi 10 Pro Plus ponúkne zákazníkom nie len najrýchlejšie káblové napájanie, ale aj najrýchlejšie bezdrôtové nabíjanie, ako aj najrýchlejšie reverzné nabíjanie druhých zariadení, pochopiteľne, bezdrôtovo. Podľa spomínaného leakera sa smartfónu Mi 10 Pro Plus v tomto roku nevyrovná žiaden iný smartfón, čo hrá nadchádzajúcemu vlajkonosičovi od Xiaomi rozhodne do kariet.

Pevný dátum predstavenia zatiaľ nepoznáme

Predstavenie očakávaného smartfónu, ktorý ponúkne špičkové špecifikácie nie len vo svojich útrobách, ale aj z hľadiska fotografickej, či „displejovej“ výbavy, by sa malo konať už v auguste. Predošlé úniky informácií však poukazovali na predstavenie ešte jedného vlajkového smartfónu – Redmi K30 Ultra, ktorý mal byť predstavený ešte v júli. Bohužiaľ, smartfón doposiaľ predstavený nebol a jeho „štart“ bol nateraz odložený. Dúfajme, že tieto skutočnosti neovplyvnia aj predstavenie spomínaného smartfónu Xiaomi Mi 10 Pro Plus.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close