SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Obľúbený smartfón Xiaomi Mi 9 SE, ktorý Slováci zbožňujú je dostupný s takmer 30% zľavou

Jeden z najobľúbenejších smartfónov medzi Slovákmi, Xiaomi Mi 9SE je aktuálne dostupný s cenovkou, ktorá poteší väčšinu záujemcov o telefón

Xiaomi Mi 9SE je jeden z mála smartfónov, ktorý ulahodil tisíckam Slovákov. Dôvodom sú prémiové funkcionality a vlastnosti v kombinácii s lákavou cenou. Aktuálne zahraničný obchod GearBest.com, ktorý ponúka aj možnosť dopravy na Slovensko bez ďalších poplatkov (typ dopravy EU Priority Line) ho predáva v takmer 30% zľave, ktorá sa tak často nevidí.

Xiaomi Mi 9SE

Xiaomi Mi 9SE je smartfón, ktorý bol predstavený relatívne nedávno, a to sa odzrkadlilo aj na technológiách, ktorými disponuje. Jedným z hlavných lákadiel tohto telefónu je bezpochyby 5,97“ Super AMOLED displej s rozlíšením 2340 x 1080 bodov, ktorý disponuje skenerom odtlačkov prstov umiestneným priamo v displeji.

Zdroj: produktová fotografia

Telefón je ďalej poháňaný výkonným procesorom Qualcomm Snapdragon 712 s 8-jadrami a maximálnou pracovnou frekvenciou 2,2GHz, ktorý dopĺňa 6GB RAM spolu so 64GB úložný priestorom a grafickým čipom Adreno 616. Zariadenie ďalej disponuje kvalitným fotoaparátom, resp. hneď tromi kamerami umiestnenými v zadnej stene. Konkrétne 48MP (f/1.75) + 13MP (f/2.4) + 8 MP (f/2.4), ktoré dopĺňa 20MP (f/2.2) selfie kamera.

Zdroj: produktová fotografia

Smartfón ďalej disponuje 3070 mAh batériou, ktorú je možné nabiť pomocou technológie Quich Charge 4.0 (18W). Zariadenie súčasne disponuje technológiou NFC, Bluetooth 5.0 ,Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, GPS a nechýba samozrejme ani podpora LTE. Aby sme nezabudli, Xiaomi Mi 9SE prichádza na trh s predinštalovaným operačným systémom Android 9 v kombinácii s nadstavbou MIUI 10.

Xiaomi Mi 9SE

Pozn. redakcie: telefón je zľavnený s takmer 30% zľavou ku dátumu publikácie článku. Zľava sa s ubúdajúcimi kusmi v e-shope postupne znižuje.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close