SpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

Objavilo sa ďalšie video prototypu Lumie, ktorá podporovala stylus Surface Pen

Pred viac ako pol rokom sme Vám priniesli exkluzívnu novinku o tom, že sa v Číne objavil prototyp Lumia smartfónu, ktorý je známy pod prezývkou Hapanero. Podľa dostupných informácií, bolo zariadenie vytvorené hlavne pre konferenciu Build 2015 a to hneď v dvoch prevedeniach. Dve verzie nikdy nevydanej Lumie sa líšia iba v rozlíšení displeja (1080p a 1440p). Prototyp bežal na procesore Snapdragon 810, disponoval 4 GB operačnou pamäťou RAM, 32 GB úložným priestorom a 20 MP fotoaparátom s trojitým LED bleskom.

Zdroj: mspoweruser.com

Hapanero podporoval aj stylus Surface Pen

V novembri sa na internete objavil fungujúci prototyp Lumie 950, ktorá čiastočne podporovala používanie stylusu Surface Pen a vďaka tomu vieme, že Microsoft rozmýšľal nad sprístupnením technológie pre používanie stylusov aj pre staré Lumia smartfóny. Podobne bola na tom aj Lumia s označením Hapanero, ktorá sa práve na Štedrý deň objavila na youtube. Autor na videu ukazuje čiastočnú podporu stylusu Surface Pen, no ako si iste všimnete, nie je to bohvie čo. Treba si však uvedomiť fakt, že sa jedná iba o hrubý prototyp zariadenia, ktoré Microsoft neplánoval uviesť do reálneho predaja.

Neprijali by ste podporu stylusu Surface Pen na Vašej Lumii? Nebola by s ňou práca vďaka stylusu o čosi jednoduchšia? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (ProtoBetaTest)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close