SpravodajstvoXiaomi

Objavili sa prvé náhľady z pripravovanej nadstavby MIUI 13, ktorá bude lemovať Xiaomi smartfóny

Na internete sa objavilo video, ktoré údajne zachytáva dizajn aplikácie MIUI File Manager z pripravovanej verzie nadstavby MIUI 13.

Hoci mnohí z nás ešte stále netrpezlivo čakajú na MIUI 12.5 nadstavbu, tak Xiaomi už aktívne pracuje na nadstavbe MIUI 13. Tá by mala byť predstavená ešte v tomto roku. Aktuálne sa najviac spomína koniec 2. kvartálu tohto roka. Podľa všetkého je príchod nadstavby naplánovaný spolu s príchodom smartfónu Mi Mix 4, o ktorom sa na povrch dostáva čoraz viac informácií.

Najnovšie, v súvislosti s nadstavbou MIUI 13, prináša nové informácie portál Gizmochina.com, ktorý poukazuje na prvé náhľady pripravovanej nadstavby. Portál sa odvolávala na zistenia známej skupiny vystupujúcej pod názvom Xiaomiui.

Prvé náhľady z MIUI 13 nadstavby

Ako môžete vidieť nižšie, tak Xiaomiui upozorňuje na novú verziu aplikácie Správca súborov (V4.3.0.2), ktorá by mala byť prítomnou v Xiaomi telefónoch spolu s príchodom novej nadstavby. Ako môžete vidieť v náhľadoch, tak  vzhľad nesie viacero súčasných dizajnových prvkov spoločnosti, od UI prvkov, animácií až po samotnú zmenu vzhľadu Mi Drive stránky.

Nie je prekvapením, že medzi starou a novou verziou aplikácie MIUI File Manager nie sú tak zásadné zmeny. Dôvodom je, že v porovnaní s MIUI 11 a predchádzajúcimi vydaniami, MIUI 12 debutovalo s výraznou vizuálnou úpravou. Očakáva sa preto, že budúca generácia nadstavby bude mať iba malé vizuálne zmeny. Nehovor viac o nadstavbe MIUI 12.5, ktorá priniesla niekoľko zmien vo vzhľade a zároveň je akýmisi „medzikrokom“ medzi MIUI 12 a MIUI 13. Inými slovami, „šok“ z nového vzhľadu pripravovanej nadstavby nebude tak veľkým.

MIUI 13_nadstavba_video
Zdroj: Via Gizmochina.com

Tak či onak, očakáva sa, že Xiaomi predstaví MIUI 13 v plnej paráde v priebehu júla tohto roka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close