SpravodajstvoXiaomi

Pozeráme sa na vlajkovú loď spoločnosti (Xiaomi) Redmi? Objavili sa prvé informácie o zariadení Redmi Pro 2

Xiaomi Redmi boli dlhodobo smartfóny, ktoré prinášali nadpriemerný výkon aj do kategórie takzvaných low-entry zariadení ako však plynie čas, tak to vyzerá tak, že čoskoro Redmi (už ako dcérska spoločnosť Xiaomi) predstaví vlajkový smartfón s najnovším high-end procesorom – Qualcomm Snapdragon 855. Informuje o tom portál GSMArena.com.

Redmi Pro 2

Na sociálnej sieti Weibo (pozn. redakcie: ekvivalent sociálnej siete Facebooku v Číne) sa objavil smartfón Redmi 2 Pro. Podľa popisu by mal disponovať spomínaným procesorom Qualcomm Snapragon 855, skenerom odtlačkov prstov v displeji (pozn. redakcie: znamenalo by to AMOLED displej) či 48MPx kamerou.

Redmi Pro 2
Via GSMArena.com

Najzaujímavejšie na tom je, že podľa obrázkov, na ktorých bol nedávno zachytený CEO spoločnosti sme mohli vidieť neznáme zariadenia, ktoré by teoreticky mohlo byť zariadením, ktoré je zobrazené na posteri vyššie.

CEO Xiaomi zachyteni s neznamim smartfonom
Via GSMArena.com

Zdroj: GSMArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close