SpravodajstvoTIP REDAKCIE

OBARTER X1 – s touto elektrickou kolobežkou s maximálkou až 55 km/h pokoríš aj náročnejší terén

Špičkovo vybavená elektrická kolobežka s dojazdom na úrovni až 50 km nemusí stáť tisíce eur. Tieto kúsky zoženieš už od 600 eur.

Elektrická kolobežka s poriadnou výbavou a maximálkou na úrovni 40 km/h, či dokonca až 55 km/h nemusí stáť tisícky eur. Šikovný dopravný prostriedok v podobe elektrickej kolobežky sa s takýmito parametrami takmer určite môže porovnávať s bežným skútrom. Jeho cena je však zásadne nižšia, pričom prevádzka takejto kolobežky je náramne lacnejšia a jednoduchšia. Prečo si tak nezaobstarať jeden z aktuálne zlacnených modelov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť? 

OBARTER X1

Elektrická kolobežka OBARTER X1 sa pýši naozaj špičkovými technickými špecifikáciami, ktoré by sme v jej cenovej kategórii hľadali naozaj ťažko. Kolobežka sa vyznačuje naozaj robustným dizajnom celého rámu, i viacerými prvkami, ktoré zabezpečia pohodlie aj na rozbitých či neupravených cestách. Odpruženie zadného i predného kolesa sa na slovenských cestách bude určite hodiť. Rovnako tak nie sú na zahodenie ani veľké 10-palcové pneumatiky s výrazným dezénom

obarter x1 zlozena
Zdroj: Geekbuying

OBARTER X1 sa však vyznačuje aj náramne dobrými na pohľad neviditeľnými technickými prvkami. Reč je najmä o masívnej 20 Ah batérii, ktorá pri spriahnutí s 500W elektromotorom ponúka dojazd na úrovni až 50 km. K dispozícii je aj naozaj bezkonkurenčná maximálna rýchlosť až 55 km/h

obarter x1
Zdroj: Geekbuying

Výrobca myslel aj na adekvátnu úroveň bezpečnosti, keďže sa už jedná o naozaj výkonného „tátoša“. Na oboch kolesách sú preto osadené kotúčové brzdy, výhodou je aj zabudované predné LED svietidlo. 

Kolobežku OBARTER X1 za svelých 613,41 eur nájdeš TU

Kolobežku OBARTER X1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 613,41 eur so zľavovým kupónom „GKB629S“. Za doručenie z európskeho skladu neplatíš ani cent navyše. 

KUGOO KIRIN G1

kugoo kirin g1
Zdroj: Geekbuying

Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN G1 patrí taktiež medzi technologicky vyspelé kolobežky, no keďže ide o značkového „tátoša“, nemôžme od neho očakávať až také technológie, ako od vyššie spomínanej kolobežky OBRATER X1. Aj napriek tomu však KUGOO KIRIN G1 ponúka výkonný 500W elektromotor s maximálnou rýchlosťou až 40 km/h, no v tomto prípade je kolobežka vybavená menšou 13 Ah batériou, ktorá ponúka dojazd na úrovni 40 km.

kugoo kirin g1 zamok
Zdroj: Geekbuying

Model KUGOO KIRIN G1 je už na prvý pohľad o čosi viac „mestskou“ kolobežkou, ako model OBARTER X1. Odzrkadľuje sa to na o čosi kompaktnejšom a uhladenejšom dizajne, no i zabudovanom kódovom zámku priamo na tele kolobežky. Stále je však k dispozícii predné odpruženie a 10-palcové pneumatiky

Mierne šetrenie zasiahlo aj brzdový systém, ktorý v tomto prípade pozostáva z prednej bubnovej brzdy a zadnej elektrickej brzdy so systémom E-ABS. Na mestské podmienky však takýto systém bohate postačuje a nejde o „kompromisné“ riešenie.

KUGOO KIRIN G1 v skvelej ponuke nájdeš na Geekbuying.com

Ak ťa kolobežka zaujala, určite neprehliadni aktuálnu ponuku na e-shope Geekbuying.com, kde ju nájdeš už za 840,29 eur s bezplatným doručením. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „KIRING1“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close