Spravodajstvo

O očkovaciu lotériu je enormný záujem. Ministerstvo financií SR zdieľalo, koľko ľudí sa doposiaľ registrovalo

Ministerstvo financií SR informuje o počte registrovaných ľudí do očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra.

Očkovacia lotéria je nástrojom, na ktorý majú mnohí z nás rôzny názor. Niektorým, sa to zdá ako ďalší „výstrelok“ Ministerstva financií a kritizujú ho, a niekto berie tento nástroj kladne. Tak či onak, čísla ukazujú, že novoregistrovaných záujemcov o lotériu deň čo deň pribúda.

Ešte začiatkom augusta sme vám priniesli článok, v ktorom sme sa venovali téme, ako sa možno registrovať do očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra. Registrovať sa je možné priebehu niekoľkých desiatok sekúnd, hoci následný proces kontroly údajov zo strany Ministerstva, trvá niekoľko dní.

Neskôr, prvé kolo žrebovania o nedeľné výhry, bolo pre mnohých nevydareným fiaskom. Ministerstvo následne upravilo pravidlá súťaže a dnes sa zdá, že je všetko nastavené viac menej v poriadku.

Počet registrovaných záujemcov o výhry presiahol magickú hranicu

Najnovšie, Ministerstvo financií SR zdieľalo prostredníctvom sociálnej siete Facebook informáciu ohľadne počtu registrovaných používateľov. Môžeme kľudne povedať, že do žrebovania sa doposiaľ prihlásil „magický počet“ záujemcov o výhry. Konkrétne hovoríme o viac ako 1-milióne registrovaných ľudí. Mimochodom, k dnešnému dňu aspoň prvou dávkou vakcíny, je zaočkovaných viac ako 2 362 000 ľudí.

“Dnes predpoludním sme na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk zaznamenali už vyše milión Vašich registrácií do očkovacej prémie a ich počet neustále rastie.” uvádza Ministerstvo na sociálnej sieti Facebook, ktoré ďalej hovorí: „Priemerne sa nám za posledných sedem dní prihlasovalo denne viac ako 30-tisíc ľudí. Vo všetkých krajoch na Slovensku už evidujeme aspoň 100-tisíc registrácií. Najviac ich je v Bratislavskom kraji (160-tisíc) a druhé miesto si drží Prešovský kraj (150-tisíc).“


Ako hodnotíte množstvo registrovaných záujemcov o očkovaciu lotériu, je to podľa vás veľa, či málo? Dovoľte nám dať vám pri tejto príležitosti rovnako do pozornosti aj zoznam výhercov lotérie Byť zdravý je výhra.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close