Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Nubia X 5G s dvomi displejmi je oficiálne predstavená

Spoločnosť Nubia predstavuje 5G smartfón Nubia X 5G, ktorý zaujme aj z pohľadu dizajnu. Ponúka nie jeden, ale hneď dva displeje

Spoločnosť Nubia v spolupráci so ZTE predstavili nový smartfón s podporou 5G technológie. Zariadenie je však výnimočné aj z iného uhľa pohľadu. Ponúka nie jeden, ale hneď dva displeje. Na tému upozorňuje portál Fonearena.com.

Nubia X 5G

Nubia X 5G je zariadenie, ktoré zaujme na prvý pohľad. Z dizajnového hľadiska ponúka totiž 2 displeje. Predný 6,26“ displej bez selfie kamery ponúka FHD+ rozlíšenie s pomerom strán 19:9 a s minimálnymi rámčekmi okolo displeja Pomer displeja ku zvyšku prednej steny je 93,6%.  Prejdime však k zadnej strane zariadenia, ktorá je atypickou. Nenachádza sa tam totiž „klasická“ zadná stena, na ktorú sme zvyknutí, ale sekundárny displej o veľkosti 5,1“. Jedná sa o HD+ displej typu AMOLED, ktorý je vnorený do sklenenej steny. Nad displejom nájdeme ešte duálnu kameru s rozlíšením 16-magepixelov a 24-megapixelov, ktorá slúži aj ako selfie kamera. Aby sme nezabudli, oba displeje disponujú skenerom odtlačkov prstov.

Zariadenie je ďalej vybavené procesorom Qualcomm Snapdragon 855 s modemom X50, ktorý podporuje 5G konektivitu. Čo sa týka ostatných špecifikácií tak tie bohužiaľ spoločnosť ešte nezverejnila, vrátane dátumu spustenia oficiálneho predaja. Očakáva sa však, že zariadenie ponúkne podobné špecifikácie ako 4G verzia smartfónu – 6GB/8GB RAM v kombinácií so 126GB/256GB/512GB úložným priestorom a grafický čip Adreno 630. 4G verzia zariadenia ďalej ponúka  USB Type – C konektor s reverzným tokom energie, technológiu DTS HD sound, najnovší štandard Bluetooth 5.0, podporu rýchleho nabíjania Quick Charge 4 (18W) a veľkú 3,800 mAh batériu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close