TECHNOLÓGIEZariadenia

Nový herný smartfón od spoločnosti Nubia s 10GB RAM bude predstavený už v novembri

Len nedávno nám spoločnosť Xiaomi predstavila svojho vlajkonosiča v oblasti herných smartfónov. Xiaomi Shark Halo určite ohúril a zaujal množstvo fanúšikov značky. Čínsky trh so smartfónmi je naozaj obrovský a ponúka oveľa viac možností, ako trh v našich končinách. Čínski zákazníci sú vďaka tomu neustále ostreľovaní novými smartfónmi od najrôznejších výrobcov, ktorých v našich končinách často ani nepoznáme. Presne takouto spoločnosťou je aj čínska spoločnosť Nubia, ktorá tento rok plánuje predstaviť hneď niekoľko zaujímavých smartfónov. Jedným z nich bude aj smartfón Red Magic 2, ktorý má konkurovať práve vyššie spomenutému hernému smartfónu od spoločnosti Xiaomi.

Výkonu bude mať na rozdávanie

Zdroj: gizmochina.com

Druhá generácia herného smartfónu Red Magic od spoločnosti Nubia prejde viacerými technologickými inováciami. Väčšina z nich sa ale udiala v útrobách samotného smartfónu. Smartfón Red Magic 2 má byť totižto vybavený najnovším vlajkovým procesorom Snapdragon 845 od spoločnosti Qualcomm, ktorému má sekundovať až neuveriteľných 10GB RAM.

Špeciálne chladenie a technológia 4D shock

Vodné chladenie nie je v smartfónoch žiadnou novinkou. Táto technológia sa v niektorých smartfónoch používa už pár rokov a svoje miesto si našla hlavne v oblasti herných smartfónov. Smartfón Red Magic 2 je ale akousi špecialitou v tejto oblasti, keďže má byť vybavený rovno 2 chladiacimi systémami. O dokonalé chladenie sa má pritom starať klasické chladenie, ako aj spomínané vodné chladenie. Smartfón nemá byť ale výnimočný iba v oblasti chladenia, ale aj v oblasti výnimočných technológií, ktoré majú zabezpečiť ešte väčší zážitok z hrania. Práve ten má byť umocnený prostredníctvom technológie 4D shock, ktorá pri niektorých herných tituloch realisticky simuluje vibrácie.

Spoločnosť Nubia sa s týmito špecifikáciami podelila na sociálnej sieti Weibo, kde čiastočne odhalila aj dizajn nového Red Magic 2. Ten by sa oproti jeho predchodcovi nemal nijako výrazne zmeniť. Zatiaľ ale nebol zverejnený presný dátum odhalenia, no na základe zverejneného plagátu a zníženia cien predošlej generácie je jasné, že smartfón bude svetu predstavený zrejme behom novembra.

Zdroj: gizmochina.com, úvodný obrázok (Nubia – Red Magic)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Herné smartfóny Nubia Red Magic 2 Smartfóny
Close
Close