Spravodajstvo

Nubbia by mohla ponúknuť smartfón s podporou rýchleho nabíjania do 80W

Nubia pracuje na smartfóne s podporou rýchleho nabíjania až do 80W. Nadchádzajúce zariadenie Red Magic 5G môže byť tak prelomovým.

Výrobca smartfónov Nubbia nie je v našich končinách až tak známy, a to aj napriek tomu, že ponúka kvalitné zariadenia. V súčasnosti sa tento výrobca sústreďuje primárne na herné zariadenia.

Generálny riaditeľ spoločnosti Ni Fei zdieľal prostredníctvom sociálnej siete Weibo fotografiu, ktorá obsahovala detaily a štatistiky týkajúce sa nabíjania smartfónu. Ako môžete vidieť nižšie, tak fotografia odhaľuje napätie 8,4 voltov, zatiaľ čo prúd je 9,6 ampérov. Zjednodušene povedané, smartfón bude možné nabíjať pri výkone až do  ~80W.

Nubbia Red Magic 5_podpora rychleho nabijania do 80W
Via gizmochina.com

Okrem toho, nie tak dávno spoločnosť odhalila, že pripravovaný smartfón Nubia Red Magic 5G ponúkne až 4 možnosti zmeny nastavení Hz displeja. Najzaujímavejšie na tom však bola maximálna hodnota zobrazovania, ktorá bola na úrovni až 144Hz. Jednalo by sa tak o jeden zo smartfónov s najvyššou zobrazovacou frekvenciou na trhu. Pre porovnanie, Red Magic 3S, ktorý sme mali možnosť nedávno recenzovať, ponúka displej „len“ s 90Hz zobrazovacou frekvenciou (pozn. redakcie: trhový štandard je na úrovni 60Hz).

Nubbia Red Magic 5_podpora rychleho nabijania do 144Hz
Via gizmochina.com

Vyzerá to tak, že spoločnosť Nubbia chce zabojovať o priazeň zákazníkov a robí to veľmi dobre prostredníctvom špecifikácií, ktoré sú na trhu skôr raritou, ako štandardom. Len pre zaujímavosť, konkurenčné Xiaomi má predstaviť v priebehu nasledujúcich dní smartfón Mi 10, od ktorého sa očakáva podpora rýchleho nabíjania do 66W.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky