SpravodajstvoWindows 10 Mobile

NuAns nás drží v napätí. Bude to Windows smartfón alebo nie?

Niekoľko dni dozadu sme vám priniesli report ohľadne chystaného zariadenia NuAns, ktoré by malo byť oficiálne predstavené už za necelé dva týždne. Výrobca však doteraz neprezradil konkrétne parametre, ani OS, vlastne nič čo by naznačovalo jeho bližšie špecifikácie.

Počas dnešného dňa však sa objavili nové slovné hračky na webe NuAns – „Everything is new. Everything is in this one”, teda „Všetko je nové. Všetko je v tomto“, zároveň Nuans sa zmienil, že by sa malo jednať o „znovuzrodenie“. Načo samozrejme, mnohí začali špekulovať, že sa jedná o Windows smartfón.

No, v konečnom dôsledku  nám už veľa nechýba k odhaleniu tohto zariadenia. Uvítali by ste nový Windows smartfón na trhu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close