ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

NuaAns Neo nakoniec nebude Windows smartfón, ale Android telefón

Začiatkom mesiaca sme vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť NuAns sa chystá predstaviť nový smartfón, čo samozrejme vzbudilo u mnohých Windows Phone fanúšikov záujem, vzhľadom na to, že NuAns sa chcel dávnejšie pustiť do vývoja Windows Mobile zariadenia.

No, nakoniec však Windows fanúšikovia nebudú mať slzy šťastia v očiach, ale oči plné smútku. Spoločnosť totiž predstavila Android zariadenia, namiesto toho s Windowsom.

Dalo sa to čakať alebo nedalo? Ťažko povedať, hoci spoločnosť pôvodne avizovala, že sa vrhne na Windows platformu, tak následne ju čakalo veľké sklamanie, kedy sa jej v rámci Kickstarter podarilo osloviť veľmi mále množstvo fanúšikov.

V každom prípade, novo predstavené zariadenia NuAns Neo prichádza s operačným systémom Android. Jeho ďalšie špecifikácie sú:

  • 5,2 FULL HD displej.
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core (s taktom 2.02GHz).
  • 3GB RAM.
  • Batéria s kapacitou 3450mAh.
  • Cenovkou okolo 420€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close